Flex Lata | Papel Kol Lata Kol

 Ana sayfa > Flex Lata | Papel Kol Lata Kol

FLS Flex Lata Sanayi ahşap üretiminde 1990 yılında faaliyete geçerek başlamış olduğu, şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı pazarında belli bir yer edinmiştir. 

25 yılı aşan deneyim ve tecrübe ile geliştirdiğimiz ahşap kol modelleri ile maxi ve salon takımlarının özelliklerine uygun çözümler üretmeye devam etmekteyiz.
Ahşap üretiminde ham madde olarak gürgen kullanılmakta ve bu ham maddeyi Ordu,Adapazarı,Sinop,Bulgaristan,Romanya  Ukrayna ve Gürcistan’dan temin etmekteyiz.

FLS Flex Lata Sanayi kol üstü modellerinde günlük 2000 adet kasalı kollar da ise günlük 500 adet sandalye sırt modellerinde ise günlük 1500 adet kapasitesine ulaşmıştır.

İç ve dış pazarımızdaki ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilecek şekilde bünyemizdeki Ar- Ge çalışmaları doğrultusunda kalıp tasarımı yaparak hizmet vermekteyiz. Flex lata olarak kalite politikamız; sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerin, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en son teknoloji kullanarak daima geliştirilmesi ve kaliteden ödün vermeden iç ve dış müşterilerimizin sürekli memnuniyetinin sağlanmasıdır. Makine portföyemize 5 eksenli cnc makine desteği ile siz müşterilerimize hayal ettiğiniz ürünleri biz Flex Lata Sanayi firması olarak sizlerin hizmetine sunacağız.

Biz FLS Flex Lata Sanayi firması olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyarak sizlerin desteği ile hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımızla; 

FLS Flex Lata Sanayii